Plán akcí 1.3.2019 - 31.3.2019

  • 1.3.
    pátek
    České středohoří
    výjezd badatelského kroužku
    Basketbal
    starší žáci Hala SMJ Rošického
    YPEF - Lesnická olympiáda
    07:15 - 14:40 Třebíč
    Chemická olympiáda
    08:00 - 13:10 okresní kolo
    Beseda s policií
    08:10 - 08:55
    Beseda s policií
    09:05 - 09:50
    Beseda s policií
    10:10 - 10:55
    Oblastní galerie Vysočiny
    12:05 - 13:45
  • 2.3.
    sobota
    České středohoří
    výjezd badatelského kroužku
  • 3.3.
    neděle
    České středohoří
    výjezd badatelského kroužku
    Regionální soutěž Vysočina západ v šachu
    10:00 9. kolo ZŠ O. Březiny Jihlava - ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod C
  • 4.3.
    pondělí
  • 5.3.
    úterý
  • 6.3.
    středa
    Praxe Olomouc
  • 7.3.
    čtvrtek
    Praxe Olomouc
  • 8.3.
    pátek
  • 9.3.
    sobota
  • 10.3.
    neděle
  • 11.3.
    pondělí
    Konverzační soutěž v anglickém jazyce
    08:00 - 13:15 krajské kolo DDM Jihlava
    Karneval
    08:10 - 11:55
    Spoluprací k profesionalitě
    13:00 - 13:45 vedení portfolia
    Spoluprací k profesionalitě
    14:20 - 15:20 vedení portfolia
    Oblastní galerie Vysočiny
    14:45 - 16:25 Kubismus
  • 12.3.
    úterý
  • 13.3.
    středa
    Waterproject
    09:55 - 10:05 schůzka zapojených žáků
    Planeta Země - Kolumbie
    11:00 - 13:45 DKO Jihlava 11:30 hod. v sále 70,- Kč
    Biologická olympiáda
    14:20 - 15:50 školní kolo
  • 14.3.
    čtvrtek
    Svět práce
    07:15 - 13:45 dle rozpisu
    Zkoušky nanečisto
    08:10 - 11:55 dle rozpisu
  • 15.3.
    pátek
    Basketbal
    starší žákyně Hala SMJ Rošického
    Knihovna
    08:10 - 09:50
    PřiVýDěj
    08:10 - 10:55
    Poznej Vysočinu!
    08:45 - 13:15 krajské kolo Krajský úřad Kraje Vysočina
    Oblastní galerie Vysočiny
    12:05 - 13:45 Kubismus
  • 16.3.
    sobota
  • 17.3.
    neděle
  • 18.3.
    pondělí
    Recitační soutěž
    08:00 - 13:00 okresní kolo
  • 19.3.
    úterý
    Matematická olympiáda
    krajské kolo Gymnázium Jihlava
    Spoluprací k profesionalitě
    KA3 mentoři junioři pozorování
    První pomoc
    12:00 - 13:30
  • 20.3.
    středa
    Házená
    starší žákyně Dolní Cerekev
    Muzeum Vysočiny
    08:10 - 10:55 Kam horník nemůže, nastrčí permoníka
    ZOO PodpoVRCHem
    08:10 - 11:55 Voda kolem nás
    Schůzka ředitelů škol
    14:00 - 16:00 Magistrát města Jihlavy
    Zemědělství a lesnictví na Vysočině
    14:20 - 15:20 školní kolo
  • 21.3.
    čtvrtek
    Chemická olympiáda
    krajské kolo Gymnázium Jihlava
    Preventivní program
    09:05 - 09:50 přednáška Policie ČR
    Preventivní program
    10:10 - 10:55 přednáška Policie ČR
  • 22.3.
    pátek
    Školní psycholog na ZŠ a SŠ
    kurz pro školní psychology Olomouc
    Organizační tým
    07:15 - 08:00
    Silák roku
    07:15 - 13:45
    Muzeum Vysočiny
    08:10 - 10:55 Kam horník nemůže, nastrčí permoníka
  • 23.3.
    sobota
    Školní psycholog na ZŠ a SŠ
    kurz pro školní psychology Olomouc
  • 24.3.
    neděle
  • 25.3.
    pondělí
    Knihovna
    08:10 - 09:50
    Oblastní galerie Vysočiny
    08:10 - 10:55 Velikonoce
    Spoluprací k profesionalitě
    13:20 - 14:20 dokumentace rozvoje pedagogických kompetencí
    Spoluprací k profesionalitě
    14:30 - 15:30 dokumentace rozvoje pedagogických kompetencí
    Schůzka s rodiči v MŠ Duběnka
    15:30 - 16:15
  • 26.3.
    úterý
    Oblastní galerie Vysočiny
    09:05 - 11:55
    Spoluprací k profesionalitě
    11:00 - 16:00 KA2 ZŠ a MŠ Přibyslav
    První pomoc
    12:00 - 13:30
    Schůzka s rodiči v MŠ Sedmikráska
    15:15 - 16:00
    Posezení ke Dni učitelů
    17:00
  • 27.3.
    středa
    Knihovna
    08:10 - 09:50
    Waterproject
    09:55 - 10:10 schůzka zapojených žáků
  • 28.3.
    čtvrtek
    Exkurze Terezín
    První pomoc
    11:10 - 13:30
    Hodnotící pedagogická rada 1. st.
    13:30 - 15:30 1. - 3. ročník kabinet 3. - 5. ročníku 4. - 5. ročník IC - kulatý stůl
  • 29.3.
    pátek
    Výjezd badatelského kroužku
    Uhřínovice, hájenka Černé lesy
    Muzeum Vysočiny
    07:50 - 10:55 Kam horník nemůže, nastrčí permoníka
    První pomoc
    12:00 - 13:30
  • 30.3.
    sobota
    Výjezd badatelského kroužku
    Uhřínovice, hájenka Černé lesy
  • 31.3.
    neděle
    Výjezd badatelského kroužku
    Uhřínovice, hájenka Černé lesy

Toto bude nahrazeno šablonou id="actionTemplate"