Základní škola Otokara Březiny, Jihlava, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Čtvrtek 23.5.2019
Nepřítomné třídy0123456789
1.CExExEx
7.AExExExTělTělTěl
7.BTělTělTěl
7.CTělTělTěl
Nepřítomní učitelé0123456789
Bártů Hana(OČR)-ChaCha-Cha-----
Findejs Jan(Proj)--Matě
Hažmuková Hana(Proj)....Vach
Kovářová Marcela(Nem)-Nev-ŽižFeh-----
Kremláčková Monika(Lek)....--
Krepčíková Hana(Proj)Čer-..
Matoušková Renáta(Lek)--------
Vachovcová Alena(PedD)-<>Matě
Waldhauserová Jana(Sout)-ČerKrpFin..Obr..-....
Wieczoreková Lenka(PedD)......
Místnosti mimo provoz0123456789
ICAbscAbscAbsc
UkdAbscAbscAbsc
Změny v rozvrzích učitelů:
Černá Veronika1. hodsupl. (Wal Sout)9.A(Př)za odpadlou
1. hododpadáM7.A
4. hodsupl. (Krp Proj)Čj8.B(Př)za odpadlou
4. hododpadáFy7.A
5. hododpadáFy7.B
Fehérová Renata4. hodsupl. (Kov Nem)Aj9.A (Aj1)+(7.C)přespočetná hod.
Findejs Jan2. hododpadáAj7.A (Aj1)+
3. hodsupl. (Wal Sout)Z9.A(9.A)za odpadlou
4.-6. hod Projekt
Hažmuková Hana1. hodzměna Čj6.A(IC)
4.-6. hod Projekt
Hotař Jiří0. hodzměna KoAj7.C (KAj5)+(PU2)
5. hodzměna Sp8.B (S1)(PU1)
6. hodzměna Sp8.B (S1)(PU1)
Hutáková Taťána4. hodzměna 5.A(5.A)
Charvátová Jana1. hodsupl. (Brt OČR)Čj2.C(2.C)přespočetná hod.
2. hodsupl. (Brt OČR)M2.C(2.C)přespočetná hod.
4. hodsupl. (Brt OČR)Čj2.C(2.C)přespočetná hod.
Chvátalová Petra4. hododpadáAj1.C (Aj1)
Kalná Petra2. hododpadáNj7.A (Nj4)+
Krepčíková Hana2. hodsupl. (Wal Sout)Čj8.B(9.A)za odpadlou
4.-6. hod Projekt
Kucza Libor5. hododpadáTv7.A (Chl)+
Matějíčková Leona2. hodsupl. (Vach PedD)D9.B(9.B)za odpadlou
5. hododpadáD7.C
6. hodsupl. (Fin Proj)Tv9.B (Dív)+(Tv)přespočetná hod.
Matochová Lenka1. hodzměna Čj3.A(PU2)
Nevrklová Lenka0. hododpadáKoNj7.A (KNj)+
1. hodsupl. (Kov Nem)Aj8.B (Aj2)+(6.C)přespočetná hod.
2. hododpadáNj7.A (Nj5)+
4. hodzměna Nj9.B (Nj4)+(9.A)
Obrdlíková Zdeňka1. hodvýměna <<M9.B(9.B)z 21.5. 2. hod
5. hodsupl. (Wal Sout)M9.B(Př)přespočetná hod.
Petrová Petra2. hododpadáAj1.C (Aj2)
Píšová Adéla5. hododpadáTv7.A (Dív)+
Pivoňková Markéta2. hododpadáNj7.A (Nj3)+
4. hodzměna Nj9.B (Nj2)+(PU1)
Pospíšil Ondřej4. hododpadáM6.B (ČM2)zrušeno
5. hodnavíc M6.B(6.B)za odpadlou
Vachovcová Alena4. hodnavíc Čj6.B(6.B)za odpadlou
4. hododpadáČj6.B (ČM1)zrušeno
6. hodsupl. (Haž Proj)Vz6.B(6.B)za odpadlou
6. hododpadáVv7.A
0.-2. hod Obecný pedagogický dozor
Wieczoreková Lenka2.-4. hod Obecný pedagogický dozor
Žižková Šárka2. hododpadáAj7.A (Aj2)+
3. hodsupl. (Kov Nem)Aj6.C (Aj3)+(Jaz1)za odpadlou
Změny v rozvrzích tříd:
1.C2.-4. hod Exkurze
2.C1. hodČj(2.C)suplujeCharvátová Jana(Brt)
2. hodM(2.C)suplujeCharvátová Jana(Brt)
4. hodČj(2.C)suplujeCharvátová Jana(Brt)
3.A1. hodČj(PU2)změnaMatochová Lenka
5.A4. hod(5.A)změnaHutáková Taťána
6.A1. hodČj(IC)změnaHažmuková Hana
3. hodAjAj3(Jaz1)suplujeŽižková Šárka(Kov)
6.B3. hodAjAj3(Jaz1)suplujeŽižková Šárka(Kov)
4. hodČj(6.B)navícVachovcová Alena
4. hodČjČM1odpadá(Vach)
4. hodMČM2odpadá(Pos)
5. hodM(6.B)navícPospíšil Ondřej
5. hodVoodpadá(Haž)
6. hodVz(6.B)suplujeVachovcová Alena(Haž)
6.C3. hodAjAj3(Jaz1)suplujeŽižková Šárka(Kov)
7.A0. hodKoAjKAj5(PU2)změnaHotař Jiří
0.-2. hod Exkurze
4.-6. hod Tělorob
7.B0. hodKoAjKAj5(PU2)změnaHotař Jiří
4.-6. hod Tělorob
7.C0. hodKoAjKAj5(PU2)změnaHotař Jiří
4.-6. hod Tělorob
8.A1. hodAjAj2(6.C)suplujeNevrklová Lenka(Kov)
6. hodDodpadá(Krp)
8.B1. hodAjAj2(6.C)suplujeNevrklová Lenka(Kov)
2. hodČj(9.A)suplujeKrepčíková Hana(Wal)
4. hodČj(Př)suplujeČerná Veronika(Krp)
5. hodSpS1(PU1)změnaHotař Jiří
6. hodSpS1(PU1)změnaHotař Jiří
9.A1. hod(Př)suplujeČerná Veronika(Wal)
3. hodZ(9.A)suplujeFindejs Jan(Wal)
4. hodNjNj4(9.A)změnaNevrklová Lenka
4. hodNjNj2(PU1)změnaPivoňková Markéta
4. hodAjAj1(7.C)suplujeFehérová Renata(Kov)
6. hodTvDív(Tv)suplujeMatějíčková Leona(Fin)
8. hodPřZPřZodpadá(Wal)
9. hodPřZPřZodpadá(Wal)
9.B1. hodM(9.B)výměna <<Obrdlíková Zdeňkaz 21.5. 2. hod
1. hodČjvýměna >>na 21.5. 2. hod
2. hodD(9.B)suplujeMatějíčková Leona(Vach)
4. hodAjAj1(7.C)suplujeFehérová Renata(Kov)
4. hodNjNj4(9.A)změnaNevrklová Lenka
4. hodNjNj2(PU1)změnaPivoňková Markéta
5. hodM(Př)suplujeObrdlíková Zdeňka(Wal)
6. hodTvDív(Tv)suplujeMatějíčková Leona(Fin)
8. hodPřZPřZodpadá(Wal)
9. hodPřZPřZodpadá(Wal)